Usługi pogrzebowe KALLA

Pogrzeb tradycyjny KALLA

Pogrzeb tradycyjny

Organizujemy uroczystości pogrzebowe tradycyjne oraz urnowe według obrządku świeckiego, katolickiego i charakterystycznego dla innych wyznań.

Transport osoby zmarłej_zdjęcie 4

Zapewniamy eksportację osoby zmarłej – pełną obsługę transportową na każdym etapie przygotowań do pogrzebu. Posiadamy również karawan konny z możliwością wynajmu.

kremacja kalla

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów z kremacją. Na naszej stronie znajduje się również szeroki wybór urn – kamiennych, drewnianych oraz ceramicznych.

Pogotowie pogrzebowe

Pogotowie pogrzebowe

Nasze biura są czynne całodobowo i pełnią funkcję pogotowia pogrzebowego. Interweniujemy w każdym nagłym przypadku – wystaczy powiadomić nas telefonicznie.

roza1-10

Kwiaty i wiązanki pogrzebowe

Oferujemy kwiaty i wieńce pogrzebowe. Wiązanki klasyczne, pająki oraz trzy/czwarte. Na życzenie przygotowujemy indywidualne kompozycje kwiatowe.

reprezentacja rodziny w urzędach

Reprezentacja rodziny w urzędach

Reprezentujemy rodzinę osoby zmarłej. Dopełniamy niezbędnych procedur pogrzebowych, co wiąże się z reprezentacją rodziny w urzędach czy kancelariach kościelnych i cmentarnych.

Nekrolog w prasie

Kondolencje i nekrolog w prasie

Pośredniczymy w zamawianiu kondolencji i nekrologów w prasie.

organy

Oprawa muzyczna pogrzebów

Na życzenie klienta organizujemy oprawę muzyczną pogrzebów. Współpracujemy z instrumentalistami i organistami kościelnymi.

Usługi pogrzebowe Warszawa

Oferujemy profesjonalne usługi pogrzebowe – dopełniamy wszelkich formalności związanych z uroczystością, reprezentacją rodziny w urzędach czy eksportacji zmarłej osoby. Przez blisko 30 lat pracy wspieraliśmy w ceremoniale żałobnym setki rodzin, które nam zaufały.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 501 752 502
Call Now ButtonZadzwoń