Usługi pogrzebowe Kalla

Pogrzeb tradycyjny KALLA

Organizujemy uroczystości pogrzebowe tradycyjne oraz urnowe według obrządku świeckiego, katolickiego i charakterystycznego dla innych wyznań.

Transport osoby zmarłej_zdjęcie 4

Zapewniamy eksportację osoby zmarłej – pełną obsługę transportową na każdym etapie przygotowań do pogrzebu. Posiadamy również karawan konny z możliwością wynajmu.

kremacja kalla

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów z kremacją. Na naszej stronie znajduje się również szeroki wybór urn – kamiennych, drewnianych oraz ceramicznych.

Pogotowie pogrzebowe

Nasze biura są czynne całodobowo i pełnią funkcję pogotowia pogrzebowego. Interweniujemy w każdym nagłym przypadku – wystaczy powiadomić nas telefonicznie.

roza1-10

Oferujemy kwiaty i wieńce pogrzebowe. Wiązanki klasyczne, pająki oraz trzy/czwarte. Na życzenie przygotowujemy indywidualne kompozycje kwiatowe.

reprezentacja rodziny w urzędach

Reprezentujemy rodzinę osoby zmarłej. Dopełniamy niezbędnych procedur pogrzebowych, co wiąże się z reprezentacją rodziny w urzędach czy kancelariach kościelnych i cmentarnych.

Nekrolog w prasie

Pośredniczymy w zamawianiu kondolencji i nekrologów w prasie.

organy

Na życzenie klienta organizujemy oprawę muzyczną pogrzebów. Współpracujemy z instrumentalistami i organistami kościelnymi.

Usługi pogrzebowe

Przez blisko 30 lat pracy wspieraliśmy w ceremoniale żałobnym setki rodzin, które nam zaufały. Świadczymy profesjonalne usługi pogrzebowe. KALLA dopełnia wszelkich formalności związanych z uroczystością, reprezentacją rodziny w urzędach czy eksportacji zmarłej osoby. Działamy w Warszawie, na Mokotowie.

Kremacja

Umożliwiamy i przeprowadzamy formalności w procedurze kremacji zwłok. Dodatkowo udostępniamy wybór urn zarówno kamiennych, jak i drewnianych czy ceramicznych. Przeprowadzimy również ceremonię pogrzebu z urną.

Pośrednictwo

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pośredniczeniu w usługach regulowania zobowiązań formalnych. Jako przedstawiciele rodziny Zmarłego dopełnimy formalności w urzędach. Zaprezentujemy rodzinę także w kancelarii kościelnej i pomożemy w ustalaniu szczegółów ceremonii. Na prośbę bliskich zamówimy kondolencje i nekrologi w prasie.

Transport

Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc o każdej porze dnia i nocy. Świadczymy usługę pogotowia pogrzebowego, zapewniając na każdym etapie obsługę transportową jednym z naszych samochodów, a także uroczystym karawanem konnym. Interweniujemy w każdym nagłym przypadku, tak by nie czuli się Państwo osamotnieni, ale wiedzieli, że jesteśmy gotowi do pomocy w każdej chwili.

Asortyment

Zdajemy sobie sprawę jak trudne w tak przykrych warunkach jest zorganizowanie i dopięcie w każdym szczególe ceremonii. Zrobimy to za Ciebie. By ułatwić ten proces, oferujemy także na miejscu duży wybór trumien i urn, a także kwiatów, wieńców i wiązanek. Katalog z produktami jest dostępny w naszym biurze.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 501 752 502
Call Now ButtonZadzwoń