Kwiaty i wieńce pogrzebowe

Kwiaty towarzyszą każdej ceremonii pochówku. Zgodnie z tradycją, po złożeniu ciała w ziemi na grobie układa się świeże kwiaty: najczęściej są to chryzantemy, hortensje, lilie, kalie oraz róże, choć oczywiście to nie jedyne wybierane gatunki. Rośliny mogą przybrać kształt prostych bukietów lub oryginalnych kompozycji. Rodziny oraz bliscy zmarłego często decydują się również na małe naręcza kwiatów w postaci wiązanek, a także znacznie większe, profesjonalnie przygotowane wieńce przyozdobione szarfami.

Usługi pogrzebowe KALLA w Warszawie: kwiaty i wieńce

Wybór zależy przede wszystkim od woli rodziny – a zakład pogrzebowy KALLA w Warszawie zawsze się do tej prośby przychyla. W ramach świadczonych usług proponujemy kwiaty oraz wieńce. Przygotowujemy różne kompozycje ze świeżych roślin. W kwestii wyboru gatunków kwiatów czy kolorystyki kierujemy się nie tylko potrzebami klientów, ale także trendami florystycznymi.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu z zakładem pogrzebowym KALLA. Dysponujemy obszernym katalogiem wieńców pogrzebowych. Na wybór czeka wiele zróżnicowanych stylów oraz kwiatów. Katalog dostępny jest do obejrzenia w biurze naszego zakładu.

Dysponujemy obszernym katalogiem wieńców pogrzebowych. Do wyboru wiele zróżnicowanych stylów oraz kwiatów. Katalog dostępny jest do obejrzenia w naszym biurze.

Call Now ButtonZadzwoń