O nas

Na rynku usług pogrzebowych działamy od 1990 roku.

Rodzinna firma z tradycjami

Od blisko 30 lat realizujemy misję kulturalnej i godnej organizacji oraz obsługi uroczystości Ostatniego Pożegnania. Przez ten czas Zakład Pogrzebowy KALLA realizował ceremonie zgodnie z obrządkiem katolickim, świeckim, jak i charakterystycznym dla innych wyznań. Zajmujemy się również organizacją pogrzebów z kremacją.

Chcemy pomagać

Wspieramy rodziny podczas przeżywania ostatniej drogi bliskiej osoby. Dopełniamy wszelkich formalności dotyczących ceremonii. Odciążamy naszych Klientów w realizacji tych trudnych obowiązków, dzięki czemu mogą w niezakłóconym spokoju pożegnać bliską osobę.

Fachowa organizacja

Profesjonalny i doświadczony personel naszego zakładu zapewni wszystko, co potrzebne podczas uroczystości. Z pieczołowitością dbamy w KALLI o każdy szczegół, by zapewnić Państwu komfort i spokój ducha. Pomożemy w wyborze akcesoriów, w tym trumien czy urn. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Dopełnimy formalności

W większości przypadków koszty ceremonii w naszym zakładzie jesteśmy w stanie okryć z zasiłku pogrzebowego ZUS. Zajmiemy się na Państwa prośbę procesem składania wniosku i podpowiemy, jakie dokumenty należy przedstawić. Więcej informacji znajduje się w naszej zakładce poradnikowej.

Szeroki wybór artykułów

Mogą Państwo u nas również nabyć trumnę lub urnę, wybraną z szerokiego asortymentu, który prezentujemy w naszym katalogu dostępnym w biurze KALLI. U nas zamówią Państwo również różnej wielkości pożegnalne wieńce, wiązanki i bukiety kwiatów w dowolnej stylistyce.

Należymy do

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni pod numerem 501 752 502
Call Now ButtonZadzwoń