Kremacja w Warszawie

Pochówek tradycyjny to nie jedyna możliwa forma żegnania bliskich, który odeszli. Rodziny, chcąc odpowiedzieć na wolę zmarłego, nierzadko decydują się na kremację. Oczywiście odpowiadamy na tę potrzebę w pełni: w ramach świadczonych usług organizujemy uroczystości pogrzebowe z kremacją, dopełniając przy tym wszystkich formalności związanych z ciałopaleniem.

Uroczystości z kremacją

Współpracujemy z krematorium w Pruszkowie. Dzięki temu terminy kremacji ustalane są bez okresu oczekiwania. Oferujemy możliwość przeprowadzenia usługi z udziałem rodziny, która obserwuje moment wprowadzenia trumny do pieca krematoryjnego. Jest to chwila bardzo trudna, ale dla wielu niezwykle ważna. Ostatnie pożegnanie bliskiej osoby, które przybiera taki kształt, odbywa się w pełnym poszanowaniu woli rodziny.

Dopełniamy wszelkich formalności związanych z usługą kremacji. Po przeprowadzeniu ciałopalenia urna z prochami zmarłego oraz oryginał protokołu spopielenia przekazywane są rodzinie, osobie upoważnionej lub naszemu zakładowi na podstawie otrzymanego od rodziny upoważnienia.

Urna na prochy zmarłego – zakład pogrzebowy KALLA Mokotów

W sprzedaży posiadamy urny, w których można złożyć prochy zmarłego. Nasz zakład dysponuje szeroką ofertą akcesoriów w przeróżnych kształtach. Katalog produktów dostępny jest w naszym biurze oraz w zakładce “Urny pogrzebowe”. Usługi świadczymy w sposób kompleksowy – wybierając firmę KALLA mają Państwo pewność, że wszystkie procedury kremacji zostaną zachowane, a ceremonia przybierze uroczysty charakter.

W ofercie prezentujemy akcesoria pogrzebowe

Pełna obsługa i przygotowanie uroczystości pogrzebowych
Call Now ButtonZadzwoń