Cennik usług pogrzebowych

Zakład pogrzebowy KALLA z Warszawy świadczy usługi w taki sposób, aby wesprzeć rodzinę zmarłego w możliwie jak największym wymiarze. Dopełniamy formalności związanych z pochówkiem oraz tworzymy ofertę odpowiadającą indywidualnym potrzebom klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak trudny jest to czas i jak wiele stresu się z tym wiąże. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby mogli Państwo skupić się na opłakiwaniu bliskiej osoby, a nie ustalaniu szczegółów ceremonii. Czynności te można oddać w ręce doświadczonych pracowników zakładu KALLA.

Usługi pogrzebowe KALLA w Warszawie – cennik

Bez względu na to, na jaką formę pochówku się Państwo zdecydują, zrobimy wszystko, aby koszt ceremonii zmieści się w zasiłku pogrzebowym otrzymanym od ZUS. Nasz zakład posiada duże doświadczenie w tym zakresie. Zasiłek przysługuje, gdy zmarły był ubezpieczony lub jeśli utrzymywany był przez osobę posiadającą ubezpieczenie zdrowotne. Dopasowujemy usługi w taki sposób, aby rodzina zmarłego nie musiała ponosić dodatkowych kosztów lub żeby były one stosunkowo niewielkie.

W przypadku standardowego pochówku istnieje możliwość ograniczenia kosztów wyłącznie do zasiłku, bez konieczności dopłacania do trumny czy kwiatów. Można oczywiście skorzystać z dodatkowych opcji dostępnych w KALLA – wówczas wskażemy te, które odpowiedzą Państwa oczekiwaniom. Trudno określić całkowite koszty pochówku. Zakład pogrzebowy KALLA każdą taką usługę wycenia w sposób indywidualny. Rodziny w inny sposób wyobrażają sobie ceremonię organizowaną na cześć zmarłego, stąd kwoty mogą się od siebie różnić.

Usługi pogrzebowe na warszawskim Mokotowie świadczymy w sposób kompleksowy. Jesteśmy gotowi do pomocy w każdym wymiarze. Wystarczy się z nami skontaktować – biuro zakładu otwarte jest przez całą dobę. Służymy pomocą zawsze, gdy zajdzie potrzeba. Wystarczy do nas zadzwonić i poprosić o wsparcie, a my umożliwimy godne pożegnanie zmarłego.

Call Now ButtonZadzwoń