Transport osoby zmarłej

Nikt nie jest w stanie przewidzieć śmierci – tego, kogo spotka oraz gdzie i kiedy nastąpi. W trudnej sytuacji, w której bliska osoba traci życie, nie pozostawimy Państwa samych. Jesteśmy po to, aby nieść wsparcie w tych trudnych nieprzewidywanych chwilach.

Usługi pogrzebowe świadczone przez zakład KALLA obejmują m.in. transport osoby zmarłej podczas każdego etapu przygotowań do pochówku. Proponujemy przejazd karawanem samochodowym. Nasza flota składa się z nowoczesnych aut osobowych przystosowanych do przewozu zmarłych. W ramach usług oferujemy również elegancki karawan konny.

Zakład pogrzebowy KALLA – transport osoby zmarłej na terenie Warszawy

Zapewniamy nie tylko przejazd podczas ostatniej drogi na cmentarz, ale także tuż po potwierdzeniu śmierci bliskiej – zakład KALLA działa przez całą dobę jako pogotowie pogrzebowe. Chcąc skorzystać z naszych usług, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 22 880 06 41. Podczas rozmowy omówimy wszystkie szczegóły oraz ustalimy, w jaki sposób wyobrażają sobie Państwo ostatnie pożegnanie bliskiej osoby.

Call Now ButtonZadzwoń