Reprezentacja rodziny w urzędach

Pożegnanie zmarłego wiąże się nie tylko z organizacją ceremonii pochówku, ale także szeregiem różnych formalności, których należy dopełnić mimo przejmującego smutku. Nie rozstawiamy rodzin samych w tak trudnej sytuacji. KALLA skupia się na tym, co w tym czasie najważniejsze – pozwalamy na to, aby rodzina mogła opłakiwać osobę, która odeszła. Wszelkie niezbędne procedury związane z pochówkiem można oddać ręce doświadczonych pracowników naszego zakładu.

Usługi pogrzebowe KALLA w Warszawie: formalności po naszej stronie

Wizyta w urzędzie, omówienie szczegółów pochówku, poinformowanie rodziny, wizyta u duchownego… formalności związanych ze śmiercią bliskiej osoby jest mnóstwo. Możemy odciążyć Państwa z przynajmniej części z przeprowadzenia niezbędnych procedur.

W ramach świadczonych usług reprezentujemy rodziny w urzędach, kancelariach kościelnych i cmentarnych. Zajmujemy się także formalnościami związanymi z zasiłkiem pogrzebowym od ZUS. Wystarczy się z nami skontaktować, aby dowiedzieć się, w jakim wymiarze zakład pogrzebowy KALLA może Państwu pomóc, jeśli chodzi o kwestie urzędowe.

reprezentacja rodziny w urzędach
Call Now ButtonZadzwoń