Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów

KALLA

Wspieramy rodziny w żałobie. Profesjonalne usługi pogrzebowe świadczone są przez KALLĘ już od blisko 30 lat. W każdej chwili mogą Państwo do nas zadzwonić – nasze biuro jest otwarte całodobowo. Zakład pogrzebowy KALLA funkcjonuje w Warszawie, dokładniej w dzielnicy Mokotów.

Gotowi do pomocy

Mogą Państwo skontaktować się z naszym zakładem o każdej porze dnia i nocy, my przyjedziemy, by wesprzeć w czynnościach po śmierci bliskiej osoby. Chcemy zadbać o Państwo najlepiej, jak potrafimy, tak, by naszymi usługami jak najbardziej ułatwić przejście tego trudnego etapu w życiu, jakim jest pożegnanie kochanej osoby i odprowadzenie jej na wieczny odpoczynek.

Zostaw nam formalności

Zależy nam, byście skupili się Państwo na tym co najważniejsze – na pożegnaniu i opłakiwaniu straty bliskiej osoby. Nie chcemy byście w tym trudnym momencie musieli myśleć dodatkowo o szczegółach organizacji uroczystości i załatwieniu koniecznych formalności urzędowych. Wiemy, jak bolesne i trudne mogą być dla Ciebie te czynności, dlatego oferujemy naszą usługę pomocy w wypełnieniu obowiązkowych procedur.

Ceremonia

Pracownicy naszego zakładu z empatią i współczuciem zajmą się organizacją ceremonii pogrzebowych, zarówno katolickich, jak i świeckich oraz innych wyznań. W KALLI nabędą Państwo również wysokiej jakości akcesoria: trumny, urny, wiązanki i wieńce.
Niesienie trumny Kalla

Zapewniamy szeroki wachlarz usług pogrzebowych. Organizujemy uroczystości, dopełniamy wszelkich procedur, pomagamy w spokojnym pożegnaniu bliskiej osoby.

świece na pogrzebie - Kalla pogrzeby

Oferujemy organizację pogrzebów z kremacją. Stale współpracujemy z krematorium w Pruszkowie. Więcej informacji znajduje się w zakładce “kremacja”.

W naszym katalogu znajduje się bogaty wybór trumien, które wykonane są z różnych rodzajów drewna. Prosimy o zapoznanie się z katalogiem akcesoriów pogrzebowych

urna_strona główna

Do Państwa wyboru oddajemy urny ceramiczne, drewniane i kamienne. Zapraszamy do przejrzenia galerii, w której dostępny jest cały katalog urn pogrzebowych.

roza1-10

W ofercie prezentujemy kwiaty i wiązanki. Wieńce klasyczne, pająki i tzw. trzy/czwarte. Istnieje możliwość wykonania wieńców na indywidualne zamówienie.

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami. Działamy nieprzerwanie od 1990 roku.

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami. Działamy nieprzerwanie od 1990 roku.

Zakład Pogrzebowy KALLA

Przez blisko 30 lat wspieramy rodziny w godnym pochówku bliskich. Wiemy, ile znaczy profesjonalnie zorganizowany ceremoniał pogrzebowy i pomoc w trudnych chwilach. Dlatego nie tylko zapewnimy najtańszą i kompleksową obsługę pogrzebu, ale również zagwarantujemy opiekę. Powierzając nam pomoc w żałobie, organizujemy między innymi:

  • uroczystości pogrzebowe tradycyjne lub urnowe,
  • pochówek zgodny z tradycją katolicką, świecką bądź
  • charakterystyczną dla innych wyznań,
  • kaplicę przedogrzebową, gdzie mogą Państwo w niezakłóconym spokoju pożegnać bliską osobę,
  • formalności niezbędne do organizacji pogrzebu,
  • najwyższej jakości asortyment akcesoriów pogrzebowych: trumny, urny, tabliczki, klepsydry oraz kompozycje kwiatowe – wieńce i wiązanki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć akcesoriów.

Wszelkie obowiązki pogrzebowe znajdują się po naszej stronie. Dzięki naszej pomocy skupią się Państwo wyłącznie na pożegnaniu bliskiej osoby. Jako KALLA zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów pracujemy przez całą dobę – mogą Państwo do nas zadzwonić w każdej chwili – prowadzimy także usługę pogotowia pogrzebowego.

pogrzeb w kościele - Kalla pogrzeby
kobieta przy trumnie - pogrzeby Kalla

Pogotowie pogrzebowe 24/7

Nasze pogotowie pogrzebowe dostępne jest całodobowo pod numerem telefonu:

501 752 502


Wystarczy, że powiadomią nas Państwo telefonicznie, a natychmiast dokonamy niezbędnych czynności. Interweniujemy w każdym nagłym przypadku. Dokonujemy eksportacji (transportu) wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. Jesteśmy zespołem niezwykle doświadczonych profesjonalistów, pomagającym rodzinom w godnym pożegnaniu bliskiej osoby. Przez niemal 30 lat pracy interweniowaliśmy w wielu nagłych przypadkach i wykształciliśmy procedury działania z najwyższym szacunkiem dla rodzin i zmarłych.

Transport zmarłych

Dokonujemy niezbędnej eksportacji ciała Zmarłego między innymi z placówek szpitalnych, domów, jak i również chłodni, krematoriów czy podczas uroczystości żałobnej. Mamy własną, bogatą i nowoczesną flotę karawanów, dostosowanych do wymagań, jakie niesie ze sobą organizacja ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie.

Posiadamy pojazdy w pełni wyposażone do każdego rodzaju transportu. Oferujemy również możliwość wynajmu karawanu konnego podczas ceremonii pogrzebowej. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki o transporcie.

Nasza praca jest jednocześnie misją godnego pochówku osób zmarłych. Ogromnym atutem naszego zakładu pogrzebowego jest wieloletnie doświadczenie przygotowywania ceremonii pogrzebowych od blisko 30 lat. Mimo że głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa, to na życzenie bliskich realizujemy pogrzeby na terenie całej Polski. Nasz dom pogrzebowy posiada także rożnego rodzaju funeralia, czyli akcesoria pogrzebowe – trumny, urny i wieńce. Usługi pogrzebowe Warszawa realizujemy także poprzez mobilne biuro – jeżeli zachodzi taka potrzeba, wszelkie formalności dopełniamy w domu klienta. Staramy się, by osoby korzystające z naszych usług miały zapewniony jak najwyższy poziom komfortu podczas trudnego okresu pożegnania zmarłego. Przez blisko trzydzieści lat pracy zorganizowaliśmy wiele ceremonii pogrzebowych – zarówno świeckich, jak i wyznaniowych; również z kremacją, dla osób prywatnych i instytucji państwowych. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub mają jakiekolwiek pytania związane z organizacją ceremonii pogrzebowej, prosimy o kontakt telefoniczny. Numery dostępne są w zakładce kontakt – znajdują się także na dole strony wraz z adresami naszych biur. W sytuacjach wymagających nagłej interwencji prosimy o kontakt z naszym pogotowiem pogrzebowym – tę usługę prowadzimy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Powierz nam uroczystość żałobną i w spokoju pożegnaj bliską osobę, nie martwiąc się o organizację pogrzebu

Dopełniamy wszelkich formalności, by godnie pożegnać bliską Państwu osobę

Szanowni Państwo, po 27 latach działalności pod adresem Warszawa ul. Puławska 141 róg Domaniewskiej, zapraszamy do naszej nowej lokalizacji przy ulicy Wołoskiej 70 róg Odyńca lub przy ulicy Domaniewskiej 17/19a róg Modzelewskiego.

Warszawa
Mokotów I Domaniewska 17/19A
róg Modzelewskiego

Czynne 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00 – 17:00
(całodobowo)
22 880 06 41
22 559 93 71
501 752 502

Warszawa
Mokotów II Wołoska 70 róg Odyńca

Czynne Poniedziałek – Piątek w godz 9:00 – 17:00
(całodobowo)
22 880 06 41
501 752 502

Lesznowola,
ulica Gminnej Rady Narodowej 53

Czynne Poniedziałek – Piątek w godz 9:00 – 17:00
(całodobowo)
22 880 06 41
501 752 502
NIP: 1231478179
REGON: 387440905
NR RACHUNKU: ING Bank Śląski 23 1050 1025 1000 0097 3486 8459

Formularz kontaktowy

Call Now ButtonZadzwoń